Ostaa JLLS100.V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 300V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 0.811" Dia x 1.642" L (20.60mm x 41.70mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® JLLS |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | JLLS100 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JLLS100.V |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 100A |
| luokka: | T |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UL |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |