Ostaa JR1AF-TM-DC18V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 14.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.8 VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Sarja: | JR |
| Release Time: | 2ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 10ms |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | JR1AF-TM-DC18V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Chassis Mount |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V |
| Ota Arvostelu (Current): | 16A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage: | 18VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 612 Ohms |
| Coil Virta: | 530 mW |
| Coil Current: | 29.4mA |
| Email: | [email protected] |