Ostaa JT60030 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Sarja: | Safety J |
| Muut nimet: | 283-3969 JT60030-ND |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JT60030 |
| Tuulettimen tyyppi: | Block |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class J |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Nykyinen arvostelu: | 30A |
| Yhteydenotto Material: | Copper Alloy |
| Yhteydenotto Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |