Ostaa K123M15X7RF5TL2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 50V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) |
| Sarja: | Mono-Kap™ K |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | K123M15X7RF5TL2 |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.062" (1.58mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.012µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Kuvaus: | CAP CER 0.012UF 50V X7R RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.012µF |