Ostaa KLSR080.V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 300V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® KLSR |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Muut nimet: | KLSR080 KLSR80 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | KLSR080.V |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 80A |
| luokka: | RK1 |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA AC, 20kA DC |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UL |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |