Ostaa KNF21100C65DA3TS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 25V |
|---|---|
| arvot: | C = 65pF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | LC |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | KNF, Kyocera |
| Resistance - Channel (ohmia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Muut nimet: | 1253-1077-2 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | KNF21100C65DA3TS |
| Korkeus: | 0.037" (0.95mm) |
| suodattimien järjestys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LC EMI Filter Low Pass C = 65pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD Protection: | No |
| Kuvaus: | FILTER LC 65PF 100MHZ SMD |
| nykyinen: | 150mA |
| Keskus / rajataajuus: | 100MHz (Cutoff) |
| vaimennus Arvo: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Sovellukset: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |