Ostaa KP1830247014W BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 100V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Sarja: | KP 1830 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 1830247014W |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | KP1830247014W |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4700pF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 4700pF |
| Sovellukset: | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |