Ostaa KP1836347635 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 630V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Sarja: | KP1836 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 1836347635 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | KP1836347635 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.047µF ±10% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.047µF |
| Sovellukset: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Email: | [email protected] |