Ostaa KSZ8893MQL-AM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.1 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 128-PQFP (14x20) |
| Standardit: | 10/100 Base-FX/T/TX |
| Sarja: | - |
| protokolla: | Ethernet |
| Pakkaus / Case: | 128-BFQFP |
| Muut nimet: | 1611-KSZ8893MQL-AM |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | KSZ8893MQL-AM |
| liitäntä: | I²C, SPI |
| toiminto: | Switch |
| Laajennettu kuvaus: | Ethernet Switch 10/100 Base-FX/T/TX I²C, SPI Interface 128-PQFP (14x20) |
| Kuvaus: | IC MANAGED SW 10/100 128QFP |
| Nykyinen - Supply: | 120mA |
| Email: | [email protected] |