Ostaa L0107ME BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | TO-92 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L0107ME |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 1A Through Hole TO-92 |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 1A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 10A, 12A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 10mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 5mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |