Ostaa L2006V8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 200V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | L2006V8 |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 200V 6A TO251 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 6A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 50A, 60A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 20mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 10mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |