Ostaa L225J2K0E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) |
| Sarja: | 270 |
| Resistance (ohmia): | 2k |
| Virta (wattia): | 225W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L225J2K0E |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 2K OHM 5% 225W |