Ostaa L25J200E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Sarja: | 270 |
| Resistance (ohmia): | 200 |
| Virta (wattia): | 25W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Muut nimet: | OHL25J200E OHL25J200E-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L25J200E |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 200 OHM 5% 25W |