Ostaa L25S005.T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® L25S |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Muut nimet: | F1094 L25S005 L25S005T |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L25S005.T |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 5A 250VAC/DC NONSTD |
| Nykyinen arvostelu: | 5A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA AC, 20kA DC |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UR |
| Sovellukset: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |