Ostaa L78L12CD13TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 12V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 35V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.7V @ 40mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L78L12CD13TR |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 100mA 8-SO |
| Kuvaus: | IC REG LDO 12V 0.1A 8SO |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |