Ostaa L9848TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | - |
|---|---|
| Jännite - Load: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Switch Type: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | 28-SO |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | 1.5 Ohm (Max) |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:8 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Output Configuration: | High Side or Low Side |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 8 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L9848TR |
| liitäntä: | SPI |
| Syötetyyppi: | - |
| ominaisuudet: | PWM Input |
| Vianmääritys: | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature |
| Kuvaus: | IC DRIVER LO/HI SIDE OCTAL 28SOI |
| Nykyinen - Output (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |