Ostaa L9942XP1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.3 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 7 V ~ 20 V |
| teknologia: | DMOS |
| Toimittaja Device Package: | PowerSSO-24 |
| Vaiheen tarkkuus: | 1, 1/2, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | PowerSSO-24 |
| Output Configuration: | Half Bridge (4) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Moottorityyppi - Stepper: | Bipolar |
| Moottorityyppi - AC, DC: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L9942XP1 |
| liitäntä: | SPI |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar Motor Driver DMOS SPI PowerSSO-24 |
| Kuvaus: | IC MOTOR DRIVER SPI 24POWERSSO |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.3A |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |