Ostaa LA100P2004 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 750V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 1000V (1kV) |
| Koko / Dimension: | 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® LA100P |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | LA100P200-4 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LA100P2004 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 200A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 100kA |
| Hyväksynnät: | UR |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |