Ostaa LD1086D2T15R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 30V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.3V @ 1.5A |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-3441-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LD1086D2T15R |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A D2PAK |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.5V 1.5A D2PAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A |