Ostaa LD29300V25 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 14V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.4V @ 3A |
| Toimittaja Device Package: | TO-220AB |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Muut nimet: | 497-1509-5 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LD29300V25 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 3A TO-220AB |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 3A TO220AB |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |