Ostaa LDK220PU33R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 13.2V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.2V @ 200mA |
| Toimittaja Device Package: | 6-DFN (1.2x1.3) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-XFDFN |
| Muut nimet: | 497-15214-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LDK220PU33R |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 6-DFN (1.2x1.3) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 0.2A 6DFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |