Ostaa LDP01-35AY BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 30V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 45.5V |
| Jännite - erittely (min): | 33.3V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101, LDP01Y, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-15296-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LDP01-35AY |
| Kuvaus: | TVS DIODE 35VWM 45.5VC D2PAK |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 95A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |