Ostaa LFPSJ602.Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Sarja: | LFPSJ |
| Muut nimet: | LFPSJ60-2 |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LFPSJ602.Z |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class J |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Kuvaus: | FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nykyinen arvostelu: | 60A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenotto Finish: | - |
| Email: | [email protected] |