Ostaa LFR250601CID BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 250V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Box Lug |
| Sarja: | LFR |
| Muut nimet: | LFR25060-1CID |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LFR250601CID |
| Tuulettimen tyyppi: | Block |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class R |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Block 60A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Kuvaus: | FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL |
| Nykyinen arvostelu: | 60A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenotto Finish: | - |
| Email: | [email protected] |