LGU2G181MELZ
LGU2G181MELZ
Osa numero:
LGU2G181MELZ
Valmistaja:
Nichicon
Kuvaus:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Tietolomake:
1.LGU2G181MELZ.pdf2.LGU2G181MELZ.pdf
esittely
Ostaa LGU2G181MELZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:400V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Sarja:LGU
ripple Current:980mA @ 120Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can - Snap-In
Muut nimet:493-2793
Käyttölämpötila:-25°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:23 Weeks
Valmistajan osanumero:LGU2G181MELZ
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
impedanssi:-
Korkeus - Istuva (Max):1.772" (45.00mm)
Laajennettu kuvaus:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Kuvaus:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
kapasitanssi:180µF