Ostaa LGY2C152MELC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | LGY |
| ripple Current: | 2.5A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LGY2C152MELC |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP |
| kapasitanssi: | 1500µF |