Ostaa LM1086ILD-3.3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 27V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.3V @ 1.5A |
| Toimittaja Device Package: | 8-WSON (4x4) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LM1086ILD-3.3 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A 8-WSON (4x4) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 1.5A 8WSON |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A |
| Nykyinen - Raja (Min): | 1.5A |