Ostaa LM2587S-ADJ/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.23V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 60V |
| Jännite - tulo (Min): | 4V |
| Jännite - tulo (Max): | 40V |
| topologia: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Sarja: | SIMPLE SWITCHER® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | *LM2587S-ADJ/NOPB LM2587SADJNOPB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM2587S-ADJ/NOPB |
| toiminto: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 100kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 5A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Kuvaus: | IC REG MULTI CONFIG ADJ 5A TO263 |
| Nykyinen - Tuotos: | 5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |