Ostaa LM2674MX-3.3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 6.5V |
| Jännite - tulo (Max): | 40V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | SIMPLE SWITCHER® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | LM2674MX-3.3TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Valmistajan osanumero: | LM2674MX-3.3 |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 260kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8SOIC |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |