Ostaa LM2676SD-12 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 12V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 8V |
| Jännite - tulo (Max): | 40V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 14-VSON (5x6) |
| Sarja: | SIMPLE SWITCHER® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-VDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | LM2676SD-12TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Valmistajan osanumero: | LM2676SD-12 |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 260kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |