Ostaa LM2852XMXAX-0.8/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 2.85V |
| Jännite - tulo (Max): | 5.5V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 14-HTSSOP |
| Sarja: | SIMPLE SWITCHER® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LM2852XMXAX-0.8/NOPB |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.8V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 2A |