Ostaa LM2937IMP-2.5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.75 V ~ 26 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223-4 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | LM2937IMP-2.5TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LM2937IMP-2.5 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 400mA SOT-223-4 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.4A SOT223 |
| Nykyinen - Tuotos: | 400mA |