Ostaa LM340SX-12/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 12V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 14.6 V ~ 35 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 2V @ 1A |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Muut nimet: | *LM340SX-12/NOPB LM340SX-12/NOPBTR LM340SX12NOPB |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM340SX-12/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 1.5A DDPAK/TO-263-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 12V 1.5A DDPAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A |