Ostaa LM34917TL/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | - |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 8V |
| Jännite - tulo (Max): | 33V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | - |
| Toimittaja Device Package: | 12-DSBGA |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 12-WFBGA, DSBGA |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Output Configuration: | - |
| Muut nimet: | *LM34917TL/NOPB LM34917TL/NOPBCT LM34917TLCT LM34917TLCT-ND LM34917TLNOPB |
| Käyttölämpötila: | - |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LM34917TL/NOPB |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC 1 Output 1.25A 12-WFBGA, DSBGA |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 1.25A 12USMD |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.25A |
| Email: | [email protected] |