Ostaa LM385BMX-2.5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | - |
| Toleranssi: | ±1.5% |
| lämpötila kerroin: | 150ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Shunt |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Muut nimet: | LM385BMX-2.5TR |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 120µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LM385BMX-2.5 |
| Laajennettu kuvaus: | Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Nykyinen - Tuotos: | 20mA |