Ostaa LM4040CIM3-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | - |
| Toleranssi: | ±0.5% |
| lämpötila kerroin: | 100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3 |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Shunt |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Muut nimet: | LM4040CIM3-2.5/NOPBTR LM4040CIM325NOPB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 35µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM4040CIM3-2.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 |
| Kuvaus: | IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Nykyinen - Tuotos: | 15mA |