Ostaa LM4128AMFX-3.3/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | 3.7 V ~ 5.5 V |
| Toleranssi: | ±0.1% |
| lämpötila kerroin: | 75ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Series |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | - |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | 310µVp-p |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM4128AMFX-3.3/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 |
| Nykyinen - Supply: | 100µA |
| Nykyinen - Tuotos: | 20mA |