LM4140ACM-2.5/NOPB
Osa numero:
LM4140ACM-2.5/NOPB
Valmistaja:
Kuvaus:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Tietolomake:
LM4140ACM-2.5/NOPB.pdf
esittely
Ostaa LM4140ACM-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Jännite - lähtö (min / kiinteä):2.5V
Voltage - lähtö (Max):-
Jännite - Input:1.8 V ~ 5.5 V
Toleranssi:±0.1%
lämpötila kerroin:3ppm/°C
Toimittaja Device Package:8-SOIC
Sarja:-
Viite Tyyppi:Series
Pakkaus:Tube
Pakkaus / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi:Fixed
Muut nimet:*LM4140ACM-2.5/NOPB
LM4140ACM25NOPB
Käyttölämpötila:0°C ~ 70°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz:-
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz:2.2µVp-p
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:6 Weeks
Valmistajan osanumero:LM4140ACM-2.5/NOPB
Laajennettu kuvaus:Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC
Kuvaus:IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Nykyinen - Supply:375µA
Nykyinen - Tuotos:8mA