Ostaa LM4140CCM-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Toleranssi: | ±0.1% |
| lämpötila kerroin: | 10ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Series |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Muut nimet: | LM4140CCM25NOPB |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | - |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | 2.2µVp-p |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LM4140CCM-2.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 375µA |
| Nykyinen - Tuotos: | 8mA |