Ostaa LMH6518SQX/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-WQFN (4x4) |
| Muutosnopeus: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Differential |
| Muut nimet: | LMH6518SQX LMH6518SQX-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 25 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LMH6518SQX/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Variable Gain Amplifier 1 Circuit Differential 16-WQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC OPAMP VGA 900MHZ 16WQFN |
| Nykyinen - Supply: | 210mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Nykyinen - Input Bias: | 40µA |
| vahvistin Tyyppi: | Variable Gain |
| 3dB kaistanleveys: | 900MHz |
| Email: | [email protected] |