Ostaa LMK03033CISQE/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Clock Conditioner |
| Toimittaja Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:8 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | No |
| ulostulo: | LVDS, LVPECL |
| Muut nimet: | LMK03033CISQE/NOPBDKR LMK03033CISQEDKR LMK03033CISQEDKR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LMK03033CISQE/NOPB |
| panos: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Taajuus - Max: | 2.16GHz |
| Jakaja / Kerroin: | Yes/No |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK CONDITIONER PREC 48WQFN |
| Email: | [email protected] |