Ostaa LNT2E102MSE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | LNT |
| ripple Current: | 1.9A @ 120Hz |
| Muut nimet: | 493-9014 LNT2E102MSE-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LNT2E102MSE |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.055" (103.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW |
| kapasitanssi: | 1000µF |