Ostaa LP2950CZ-3.3/LFT3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 30V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.38V @ 100mA |
| Toimittaja Device Package: | TO-92-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP2950CZ-3.3/LFT3 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 100mA TO-92-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 0.1A TO92-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |