Ostaa LP2987AIM-2.8/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.18V @ 200mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | *LP2987AIM-2.8 *LP2987AIM-2.8/NOPB LP2987AIM-2.8 LP2987AIM-2.8-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2987AIM-2.8/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 200mA 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.8V 0.2A 8SOIC |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 250mA |