Ostaa LP2987IM-2.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.18V @ 200mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | *LP2987IM-2.5 *LP2987IM-2.5/NOPB LP2987IM-2.5 LP2987IM-2.5-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2987IM-2.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.2A 8SOIC |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 250mA |