Ostaa LP2989ILD-2.5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 16V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.31V @ 500mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-WSON (4x4) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | LP2989ILD-2.5TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2989ILD-2.5 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 500mA 8-WSON (4x4) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.5A 8WSON |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 600mA |