Ostaa LP2989IMMX-1.8/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.1 V ~ 16 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | 8-VSSOP |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Muut nimet: | LP2989IMMX-1.8 LP2989IMMX-1.8-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan osanumero: | LP2989IMMX-1.8/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 500mA 8-VSSOP |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.8V 0.5A 8VSSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 600mA |