Ostaa LP3876ESX-1.8/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.5 V ~ 7 V |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP3876ESX-1.8/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 3A DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.8V 3A TO263-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |