Ostaa LP3883ESX-1.5/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.21V @ 3A |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Muut nimet: | LP3883ESX-1.5 LP3883ESX-1.5-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | LP3883ESX-1.5/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 3A DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.5V 3A DDPAK |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |