LP38842SX-1.2/NOPB
Osa numero:
LP38842SX-1.2/NOPB
Valmistaja:
Kuvaus:
IC REG LDO 1.2V 1.5A TO263-5
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä:
17023 Pieces
Tietolomake:
LP38842SX-1.2/NOPB.pdf
esittely
Ostaa LP38842SX-1.2/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage - lähtö:1.2V
Jännite - Input:Up to 5.5V
Jännite - Dropout (tyypillinen):0.115V @ 1.5A
Toimittaja Device Package:DDPAK/TO-263-5
Sarja:-
Regulator Topologia:Positive Fixed
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Käyttölämpötila:-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators:1
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika:6 Weeks
Valmistajan osanumero:LP38842SX-1.2/NOPB
Laajennettu kuvaus:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Kuvaus:IC REG LDO 1.2V 1.5A TO263-5
Nykyinen - Tuotos:1.5A